ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470 щорічно з 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Баранівської міської  ради.

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України прийнято наказ від 17.05.2011 року №47 «Про затвердження Форми подання інформації до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 06.06.2011р. за №669/19407) та передбачена форма подання інформації про громадян, які перебувають на квартирному обліку. Дані, отримані від громадян в процесі перереєстрації, стануть основою для формування Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов та будуть сприяти налагодженню чіткого і прозорого обліку таких громадян. 

Перереєстрація здійснюється на підставі наданих громадянами наступних документів:   
-    довідку про склад сім’ї ;
-    довідка про реєстрацію (форма №3);
-    інформаційні довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на кожного члена сім’ї (крім неповнолітніх)., про наявність або відсутність нерухомого майна;
-    довідки з місця роботи  або навчання  на всіх повнолітніх членів сім’ї;
-    копії паспортів та кодів на всіх повнолітніх членів сім’ї;
-    копії документів про одруження, народження неповнолітніх членів сім’ї;
-    копії документів, які дають право на включення громадянина, який перебуває на квартирному обліку, у пільгову чергу.

Прийом документів проводиться щодня в Баранівській  міській раді за адресою: 12701, м.Баранівка, вул. Соборна,20  (каб.№10 тел.4-20-35)

Громадяни, які, станом на 01.01.2020 року не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку не вважатимуться такими, що потребують покращення житлових умов.
                                                                    
Виконавчий комітет Баранівської міської ради


Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com