ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl
 1. Детальний план території земельної ділянки земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в місті Баранівка по вулиці Івана Франка (район льонозаводу) з навколишнім оточенням.
 2. Детальний план території земельної ділянки в місті Баранівка по вулиці Шевченка, 60, загальною площею 0,0343 га зі зміною цільового призначення з земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства на землі житлової та громадської забудови для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

 3. Детальний план території (земельна ділянка комунальної власності загальною площею 0,1600 га в селі Рогачів Баранівського району Житомирської області  (кадастровий номер 1820684800:06:001:0117) зі зміною цільового призначення  з земель сільськогосподарського  призначення для ведення особистого селянського господарства на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

 4. Детальний план території земельної ділянки в місті Баранівка, загальною площею 2,0000 га зі зміною цільового призначення з земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства на землі промисловості, зв’язку, енергетики. Кадастровий номер земельної ділянки – 1820600000:01:003:0724.

 5. Детальний план території для уточнення місця розміщення об’єкту проектування з метою будівництва «Будинку комерційної діяльності по вулиці Звягельській, 9 в місті Баранівка Житомирської області».

 6. Детальний план території земельної ділянки житлової та громадської забудови комунальної власності Баранівської об’єднаної територіальної громади в м. Баранівка, вулиця Першотравенська загальною площею 0,0075 га. зі зміною цільового використання з земель для будівництва індивідуальних гаражів на землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

 7. Детальний план території земельної ділянки загальною площею 1,2861 га, що перебуває в оренді ТОВ «Органік Мілк» по вулиці Звягельській, 139 в місті Баранівка Житомирської області з метою визначення місця розміщення об’єкту будівництва.

 8. Детальний план території земельної ділянки комунальної власності Баранівської об’єднаної територіальної громади в місті Баранівка по вулиці Соборній, 26 (Баранівська гімназія) для будівництва та обслуговування будівель закладів науки та освіти.
 9. Детальний план території земельної ділянки комунальної власності Баранівської об’єднаної територіальної громади по вулиці Старченка в м. Баранівка Житомирської області (Станція знезалізнення).

 10. Детальний план території земельної ділянки комунальної власності Баранівської об’єднаної територіальної громади в місті Баранівка по вулиці Партизанській 80-б загальною площею 0,1000 га, зі зміною цільового призначення з земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства на землі житлової та господарської забудови, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Кадастровий план земельної ділянки 1820600000:01:005:1503.

 11. Детальний план території по зміні цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаних отриманням прибутку) по вулиці Звягельській, 1а, у місті Баранівка Житомирської області.

 12. Детальний план території по зміні цільового призначення земельної ділянки житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Звягельській, 15 у місті Баранівка Житомирської області.
 13. Детальний план території розміщення будівлі прозорого офісу з блокованими приміщеннями торгово-тренінгового центру за адресою: вул. Звягельська, 7б, м. Баранівка, Баранівський район, Житомирська область.

 14. Детальний план території земельної ділянки на вул. Звягельській, 26 в м. Баранівка Житомирської області.

 15. Детальний план території земельної ділянки в місті Баранівка по вулиці Івана Франка для зміни цільового призначення з земель сільськогосподарського  призначення для ведення  особистого селянського господарства на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій
 16. Детальний план території земельної ділянки в місті Баранівка в межах вулиць Шевченка, Звягельської, Калинової. Для уточнення місця розміщення об’єкту проектування по вулиці Звягельська, 1а.

 17. Детальний план території земельної ділянки для містобудівних потреб в межах вулиць Заводська, Промислова, Шкільна в смт. Полянка Баранівського району Житомирської області.

 18. Детальний план території земельної ділянки комунальної власності Баранівської об’єднаної територіальної громади орієнтовною площею 0,0900 га зі зміною цільового призначення  з земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вулиці Молодіжна, 12 в селі Рогачів Баранівського району Житомирської області.

 19. Детальний план території в межах вулиць Звягельська, Ярослава Мудрого, Г.Сковороди, Древлянська у місті Баранівка Житомирської області. Для уточнення місця розміщення об’єкту реконструкції по вулиці Звягельська,17 (Баранівська загальноосвітня школа №2 імені О.Сябрук) та зупинки громадського транспорту.

 20. Детальний план території земельної ділянки в місті Баранівка по вулиці Івана Франка для зміни цільового призначення з земель сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, затвердженого рішенням Баранівської міської ради 21 сесії 8 скликання від 21.06.2018р № 1214, зі змінами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com