ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Під категорію «злісні боржники» часто потрапляють ті батьки-аліментники, які, можливо, і хотіли б утримувати власних дітей, але не можуть цього зробити через відсутність постійного заробітку.

Органи державної виконавчої служби Житомирщини, налагодивши тісну взаємодію із службою зайнятості області, намагаються допомогти вирішити цю проблему. Адже  інтереси дитини  завжди стоять вище прав дорослої людини. Відтак, актуальна інформація щодо наявних вакансій  від центрів зайнятості оперативно потрапляє до відділів державної виконавчої служби регіону, а ті у свою чергу розповсюджують її серед непрацюючих боржників з виплати аліментів.

Результат очевидний. Якщо у лютому поточного року (після вступу у силу першого пакету законів «Чужих дітей не буває») офіційно працевлаштованих платників аліментів налічувалося 7876 (30,8 % від загальної кількості виконавчих проваджень про стягнення аліментів – 25553), то на середину грудня маємо 8690  батьків, які мають роботу та   зобов’язані сплачувати кошти на утримання своїх дітей (відповідно, 38,9% /22350).

До слова, нещодавно Міністерство юстиції України та Державна служба зайнятості підписали Меморандум про співпрацю з метою працевлаштування осіб, які мають борги з виплати аліментів.


Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com