ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Декілька вдихів – запаморочення, непритомність і смерть. Концентрація  в 0,5% чадного газу в об`ємі приміщення приводить до зубних наслідків.

Першими страждають домашні тварини та діти, вагітні жінки. Головний біль, нудота, запаморочення, задуха та сонливість – одні з ознак отруєння. Причина ж утворення чадного газу – нестача кисню в приміщенні, де працюють газові прилади. Якщо немає нормального доступу свіжого повітря, погано працює вентиляція чи несправне обладнання — може накопичуватись чадний газ. Також сильна вітряна погода може спричинити появу зворотної тяги: в такому разі продукти горіння не виводяться назовні, а накопичуються у приміщенні.

Найчастіші помилки, які можуть коштувати здоров`я:
- обігрів квартири газовою плитою або духовкою,
- встановлення та використання електровитяжки поруч із газовою колонкою або котлом внутрішнього згорання,
- засмічені димові та вентиляційні канали.

Усе це призводить до того, що продукт згорання природного газу, який має виводитися, «осідає» в помешканні та накопичується.

Пам`ятайте! Чадний газ не має запаху, безбарвний, тому його неможливо відчути. Для повного згоряння 1 куб м газу необхідно 10 куб м повітря, якщо це природний газ, і 27 куб м - для зрідженого газу. Приміщення, де встановлені газові прилади повинні гарно провітрюватися і не використовуватися для сну. Аби запобігти отруєнню ініціюйте регулярну перевірку димових та вентиляційних каналів а також технічне обслуговування Ваших газових мереж та приладів.

При перших же симптомах отруєння чадним газом – викликайте «швидку» за номером «103»!

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com