ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Положення про конкурс
дитячого малюнка
«Газ людині вірно служить, з обережними він дружить»

Традиційно, нагадуючи про правила безпечного та ощадливого икористання газу, товариство «Житомиргаз» проводить конкурс малюнку для дітей молодших та середніх класів.
В конкурсі можуть взяти участь діти віком від 6-ти до 14 років. Малюнки газівники чекають з усіх куточків Житомирської області. Щоб стати учасником конкурсу варто намалювати малюнок із сюжетом, відповідним темі безпечного та ощадливого використання газу у побуті.

Роботи приймаються в електронному вигляді на сторінку АТ «Житомиргаз» у Фейсбук  в особисті повідомлення сторінки  в строк з 25-го по 10-те листопада включно. До фото малюнка варто обов`язково вказати ім’я та прізвище дитини (автора малюнка), вік, назву навчального закоаду, де навчається дитина а також телефонний номер одного з батьків. Важливо, щоб  людина, яка надсилає фото малюнка була підписана підписатися на сторінку АТ «Житомиргаз», аби слідкувати за перебігом етапів конкурсу.

Технічні вимоги до робіт:
Фото малюнків, що подаються на конкурс можуть бути в А-4 або А-3 форматі, в довільному виконанні (графіка, живопис, виконання олівцями, олійними, акварельними фарбами, гуашшю тощо). На конкурс приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам конкурсу.
Етапи конкурсу:
2-й етап – проведення конкурсу, отримання малюнків: з 25.10 по 10.11
3-й етап – підсумовування та визначення переможців: 11.11-12.11
4-й етап – оголошення переможців та вручення подарунків: з 15.11

Оперативну інформацію про етапи конкурсу можна на сторінці АТ «Житомиргаз» у Фейсбуці, там  можна отримати і «порцію натхнення» - розповідають в компанії. І рекомендують бути підписаними, аби голосувати за кращі роботи та бути в курсі усіх новин.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com