ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Упродовж 26-27 жовтня піротехніки ДСНС області знищили 35 одиниць різноманітних вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, що були виявлені на територіях Гришковецької та Краснопільської територіальних громад Бердичівського району, а також Любарської територіальної громади Житомирського району.

Так, за межами с. Журбинці, у висохлому яру, випадкові перехожі помітили підозрілі металеві предмети. Фахівці ДСНС, які прибули до місця виявлення ідентифікували їх як авіаційні бомби в кількості 32 одиниці, а саме: АО-5 – 21 шт. та АО-2-2,5 – 11 шт.

В смт Гришківці на мінометну міну калібром 50 мм натрапили робітники під час прибирання захаращеної території кладовища. А на полях, що поблизу с. Великі Деревичі та смт Іванопіль на 2 артилерійських снаряди калібрами 203 мм та 76 мм натрапили працівники місцевих сільгосппідприємств під час проведення земляних робіт.

Також слід нагадати, що не менш небезпечну знахідку 9 вересня  було знайдено і на території Баранівської ТГ поблизу с. Жарі місцевим жителем під час збору грибів. Проте чоловік не розгубився і повідомив про знахідку до служби порятунку.

Шановні громадяни! Рятувальники застерігають: при виявленні невідомих металевих предметів, схожих на боєприпаси, в жодному разі не торкайтеся їх, а звертайтеся за номерами екстрених служб «101» або «102».

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com