ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Доброго дня, друзі!

Пропрацювавши вже більше півроку на посаді міського голови, я мав змогу в повній мірі оцінити стан справ у громаді й визначити шляхи подальшого розвитку. Але життя не стоїть на місці і кожен день приносить нові ідеї і, на жаль, проблеми.

Робочий тиждень, що минає, був дуже насиченим.

Перш за все хочу ще раз подякувати усім, хто долучився до організації та провів гарне свято для наших найменших мешканців у День захисту дітей. Висловлюю окрему подяку благодійникам, які допомогли сформувати 140 солодких подарункових наборів для соціально вразливих категорій дітей громади. В цілому свято пройшло гарно. Діти й батьки задоволені. На жаль, не усе пройшло так добре, як хотілось, але ми провели розширену нараду і надалі у роботі не допускатимемо деяких прикрих моментів.

Не можу не сказати про знакову подію для нашої громади – відкриття кінотеатру. У нас буде ще одне місце культурного відпочинку для усіх. Мешканці від найменших і до найстарших зможуть змістовно провести тут свій час. Поруч з кінозалом можна придбати попкорн, морозиво та інші смаколики і відвідати зону відпочинку. Я мав честь бути запрошеним на урочисте відкриття закладу. Вражає те, скільки зусиль було докладено, аби усе зробити відповідно до сучасних вимог. Впевнений, що люди сюди ходитимуть із задоволенням. Дякую родині Демчишиних за те, що обрали саме наше місто і, вклавши величезні кошти, відкрили у Баранівці торгівельно-розважальний «Рай центр». Тут створено чимало робочих місць і будуть йти постійні надходження до місцевого бюджету. Це однозначно гарний розвитковий проект у нашій громаді.

Повідомляю про те, що на рахунки міської ради надійшов перший транш, виграного нами у Державному фонді регіонального розвитку, проекту.  Тому на цьому тижні ми провели наради з представниками приватної ремонтно-будівельної фірми "Комунальник," на яких було обговорено шляхи пришвидшення будівельних робіт прозорого офісу та торгово-тренінгового центру. Ми порозумілися з підрядником щодо документації та графіку виконання робіт.

У Першотравенську  біля моста розпочалися роботи з очистки русла річки Хомора від аварійних дерев, які впали та тих, що можуть впасти і стримувати течію. Тут працюють робітники відділу благоустрою та ЖКГ, а технікою їм допомагає Понінківська фабрика. Такі роботи планується провести від місця впадіння Хомори в Случ і до межі Баранівської громади з Хмельницькою областю.

Щиро радію за людей, які постійно користуються дорогою Кашперівка - Жари. Розпочався довгоочікуваний капітальний ремонт дорожнього покриття. Робітники працюють і вже видно результати. Надіюсь - усе буде добре і у визначені терміни ми матимемо гарну дорогу.

Вчора мав честь бути делегатом від Житомирської області на першому Конгресі місцевих та регіональних влад, створеному за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Важливим моментом, про який йшла мова на цьому заході, для громад є те, що будуть виділятися державні кошти на великі об’єкти: школи, дороги, лікарні тощо. Піднімалось також питання про передачу на баланс місцевих рад професійно-технічних ліцеїв. Президент Володимир Зеленський відразу ж дав відповідні доручення щодо впровадження цієї ініціативи. Місцева влада зможе перепрофілювати ці заклади й відповідно до регіональних потреб визначати яким саме професіям навчатимуться учні.

Користуючись нагодою, запрошую любителів футболу підтримати нашу ветеранську команду «Керамік», яка гратиме з житомирським ФК «Полісся». Гра розпочнеться на баранівському стадіоні о 10:30 у неділю.

З повагою
Олександр Мігей, Баранівський міський голова   


 

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com