ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

В Острожецькій гімназії ім. О.В.Коростинського  для учнів початкових класів проведено екологічний урок «Бережи природу рідного краю». Класні керівники цікаво, змістовно і доступно розповіли учням про День довкілля, День Землі, історію виникнення цих дат, а також про необхідність бережливого ставлення до навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, флори та фауни, серед якої ми перебуваємо щодня. Для створення атмосфери згуртованості, єдності та позитивного настрою учні взяли участь в флешмобі «Ми – за чисте довкілля!», а також розповіли вірші про красу рідного краю та ділилися власним досвідом цінування природи.

Мета проведення такого заходу –  спонукати дітей бути уважнішими до тендітного та вразливого довкілля, любити і берегти неповторну красу рідної землі, привернути увагу маленьких українців до екологічних проблем сьогодення, підвищити їх інтерес до примноження природної спадщини, формування  екологічної культури учнів. Діти зрозуміли, що наші парки, сквери, площі, ліси, поля, ріки та все навколишнє середовище потребує уваги та бережливого ставлення кожного з нас, адже саме ми можемо зробити нашу планету чистішою ,кращою, привабливішою.

А усі  працівники гімназії у цей день завзято приєдналися до гарної справи – весняної толоки - попрацювали над впорядкуванням, благоустроєм та озелененням території закладу освіти.
Громадянський обов’язок  дорослих і дітей – берегти і примножувати рідну природу! Тільки разом ми зробимо світ гарним, зеленим, квітучим і щасливим! Майбутнє планети у наших руках!!!

Адміністрація Острожецької гімназії ім. О.В.Коростинського

  • mIMG-c6b3ac4c09c5cc91ca1c6a8e6fa9c132-V
  • mIMG-c79340ef6589ffff984d8e0c83d6a2d6-V
  • mIMG-f268ae9225166fe02cb3f18605043f78-V
  • mIMG_20210413_112257

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com