ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

19 листопада відбулось перше засідання Наглядової ради опорного навчального закладу Баранівська гімназія, головою якої є міський голова Анатолій Душко.

Члени Наглядової ради розпочали свою роботу з обговорення ситуації, що склалася у галузі освіти Баранівської громади й поступово перейшли до стану справ у гімназії. Кожен висловив свої пропозиції щодо напрямків подальшої роботи та озвучив конкретні проблеми, які потрібно вирішити. Наглядова рада визначилася з черговістю виконання поставлених завдань та датою наступного зібрання, яке відбудеться у гімназії. Серед іншого, присутні на зібранні вирішили провести ряд зустрічей з працівниками й учнями опорного закладу, щоб краще розуміти їхні проблеми і потреби.

До відома: Наглядові ради будуть діяти в закладах освіти Баранівської міської ради. Основною метою їх роботи є сприяння вирішенню перспективних завдань розвитку закладу освіти, залученню фінансових ресурсів для забезпечення його діяльності з основних напрямів розвитку і здійсненню контролю за їх використанням, ефективній взаємодії закладу освіти з органами державної влади й місцевого самоврядування, науковою громадськістю, громадськими організаціями, юридичними та фізичними особами.                                                                                                                                                                                                                                                                           З Положенням про Наглядову раду закладу освіти Баранівської міської ради, затвердженим рішенням 23 сесії 8 скликання № 1262 від 16 червня 2018 року, кожен може ознайомитися на сайті Баранівської громади у розділі "Рішення сесій" за посиланням http://otg.mrada-baranivka.gov.ua/index.php/2018-04-16-21-29-00/2018-04-16-21-31-41/1018

   

  • mDSC_0074
  • mDSC_0076
  • mDSC_0077
  • mDSC_0078

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com