ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Вітаємо усіх жителів Баранівської міської ОТГ з перемогою!

Пресслужба Житомирської ОДА повідомляє:

«В обласній раді 9 листопада в ході засідання конкурсної комісії з проведення обласного щорічного конкурсу «Краща спортивна громада Житомирщини»  були підведені підсумку та визначені переможці.

Члени конкурсної комісії у складі голови комісії, голови обласної ради Володимира Ширми, депутатів обласної ради Руслана Павлюка, Олега Пісічника, Юрія Бовсуновського, Валентина Саківського, голови ФСТ «Спартак» Бориса Шевчика, в.о. директора департаменту фінансів Леоніда Мініча та заступника начальника управління з питань реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, реалізації проектів та програм виконавчого апарату обласної ради Діни Калтаєвої, опрацювавши матеріали та провівши 6 листопада виїзд у 5 громад-учасниць, які були відібрані в якості претендентів на перемогу, обрали переможців конкурсу.

Отже, перше місце та звання кращої спортивної громади Житомирщини виборола Баранівська ОТГ, друге місце посіла Городницька ОТГ, а третє – Ємільчинська ОТГ.
За умовами конкурсу, громади які стали переможцями, отримують  з обласного бюджету грошові премії шляхом перерахування субвенції з обласного бюджету на капітальні видатки. А саме, за 1 місце – 200 тис.грн, 2 місце – 150 тис.грн та 3 місце – 100 тис.грн.

Грошові премії можна використати виключно на спортивний розвиток територіальних громад .

Також, конкурсна комісія прийняла рішення заохотити Олевську та Лугинську ОТГ, які зайняли відповідно четверте та п’яте місця. Було запропоновано при формуванні бюджету на 2019 рік надати цим громадам по 100 тис. грн. на підтримку спорту.

Нагородження переможців та вручення дипломів Житомирської обласної ради за І, ІІ та ІІІ призові місця відбудеться під час урочистостей  7 грудня у День місцевого самоврядування.»

  • 01aaaaaasportconc1
  • 01aaaaaasportconc10


Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com