ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

23.07.2021 р. члени комісії з прав дитини при виконавчому комітеі Баранівської міської ради погодили висновок органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав та надали дозвіл на дарування частини квартири. Також було розглянуто питання здійснення соціального супроводу сімей і затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

 

Сьогодні відбулось його перше засідання. Присутні вислухали пропозиції відділу сім’ї, молоді та спорту і висловили свої думки. Було надано рекомендації задіяним в організації святкування та надано терміни на їх опрацювання.

22.08.2021 р. привезли бульдозер, наразі це єдиний транспорт, який може доїхати до аварійної ділянки. На частині дороги невідомі тривалий час незаконно висипали тирсу, важка техніка грузне. Тому потрібно буде підсипати дорогу щебеневим відсівом.

Цю новину Баранівській міській раді офіційним листом повідомило Міністерство освіти та науки України 14.07.2021 року. Відділ освіти раніше подавав проєктні заявки, які й були відібрані для реалізації в рамках державної програми «Спроможна школа для кращих результатів».

Останні зміни на сайті

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com