ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

1.   Мігей Олександр Юрійович – Баранівський міський голова,
2.   Приймак Ірина Володимирівна – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради,
3.   Нечипорук Дмитро Васильович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради,
4.   Заремба Володимир Григорович - секретар Баранівської ради,
5.   Кравчук Тетяна Василівна – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету,
6.   Ільчук Любов Володимирівна – староста Полянківського старостинського округу,
7.   Закусило Надія Іванівна – староста Берестівського старостинського округу,
8.   Дейнека Володимир Петрович – староста Рогачівського старостинського округу,
9.   Козир Микола Васильович – староста Вірлянського старостинського округу,
10. Деревянченко Микола Миколайович – староста Суємецького старостинського округу,
11. Левчук  Микола Михайлович –  староста Жарівського старостинського округу,
12. Грановський Олег Миколайович – староста Йосипівського старостинського округу,
13. Муравський Володимир Євгенович – староста Кашперівського старостинського округу,
14. Вітюк Володимир Васильович – староста Марківського старостинського округу,
15. Гайдайчук Микола Васильович – староста Смолдирівського старостинського округу,
16. Цимбалюк Іван Іванович – староста Першотравенського старостинського округу,
17. Коржовський Микола Йосипович – староста Ялишівського старостинського округу,
18. Стретович Олена Олександрівна – директор ТОВ «Органік Мілк»,
19. Остудімов Анатолій Олександрович – директор ДП «Баранівське ЛМГ»,
20. Гончарук Людмила Степанівна – вчитель Баранівського ліцею №1,
21. Осіпчук Віктор Васильович – директор КНП «Баранівська КРЛ»,
22. Мищик Олександр Миколайович – представник Спілки воїнів АТО «Поліський гарт»
23. Денисюк Олександр Федорович – керівник проєктів та програм у сфері матеріального (нематеріального) виробництва ТОВ «Церсаніт-Інвест»,
24. Гнилориба Вадим Анатолійович – заступник директора ТОВ «ЕКО-НОВА»,
25. Дем’яненко Іван Вікторович – приватний підприємець,
26. Козир Юрій Григорович – начальник  Баранівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області,
27. Загулов Володимир Юрійович – приватний підприємець (кандидатура від Житомирської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»),
28. Радчук Олександр Володимирович – директор Рогачівської гімназії (кандидатура від ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»),
29. Лисюк Руслан Михайлович – приватний підприємець (кандидатура від Житомирської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»),
30. Загорська Оксана Сергіївна – голова ГО "Органічний простір" (кандидатура від Житомирської обласної партійної організації політичної партії «НАШ КРАЙ»),
31. Конопатський Сергій Віталійович – член правління громадської організації ветеранів АТО ООЗ «Поліський гарт» (кандидатура від Баранівської районної організації Політичної партії «Республіканська платформа»),
32. Войтко Олександр Васильович – заступник директора ТОВ «Декор Україна» (кандидатура в від Житомирської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»),
33. Зубар Павло Анатолійович – тимчасово не працює (кандидатура від Житомирської обласної організації Політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка»),
34. Заремба Наталія Миколаївна – тимчасово не працює (кандидатура від Житомирської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»).

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com