ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl


БАРАНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
Житомирської області

РІШЕННЯ
виконавчого комітету

05.10.2022 року                                                                               № 137            
                                                                                        
Про влаштування дітей у сім’ю
патронатного вихователя

Керуючись підпунктом 4 пункту б частини 1 статті 34, статтями 40, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.252-256 Сімейного кодексу України, постановами Кабінету Міністрів України від 20.08.2021 № 893 «Деякі питання захисту прав дитини та надання послуги патронату над дитиною» (з урахуванням змін внесених постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2022 № 581 до Порядку створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя, а саме пп.4 п.35 Порядку), від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини», враховуючи рішення виконавчого комітету Баранівської міської ради від 24.09.2021 р. № 154 «Про створення сім’ї патронатного вихователя», відповідно до заяви Гуменюк Є.Ю., з метою забезпечення належного догляду дітей до вирішення батьками складних життєвих обставин, що виникли в сім’ї, виконавчий комітет Баранівської міської ради
 
ВИРІШИВ:

1.    Влаштувати з 05.10.2022 р. в сім’ю патронатного вихователя Шеріпітко Марії Василівни, ХХХХ р.н., яка проживає за адресою: ХХХХХХХХХХХ неповнолітніх дітей: ХХХХХХХ, жителів ХХХХХХХХ.
2.    Укласти договір про патронат над дітьми між виконавчим комітетом Баранівської міської ради, патронатним вихователем та матір’ю вказаних дітей.
3.    Службі у справах дітей міської ради (І.Кучинська) підготувати договір про патронат над дітьми, здійснювати контроль за виконанням договору про патронат над дітьми, умовами утримання та виховання, забезпеченням їх прав та інтересів у сім’ї патронатного вихователя.
4.    Гуманітарному відділу міської ради (І.Лисюк) забезпечити надання ХХХХХХХХ освітніх послуг згідно віку.
5.    КНП «Баранівська центральна районна лікарня» (І.Шатровський) та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради (В.Осіпчук) забезпечити надання дітям стаціонарної та амбулаторної медичної допомоги.
6.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради І.Приймак.


Міський голова                                                              Олександр МІГЕЙ

Керуючий справами
(секретар) виконкому                                                    Тетяна КРАВЧУК

Протокол засідання виконавчого комітету Баранівської міської ради від 05.10.2022 року

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com