ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Задля охоплення позашкільною освітою дітей із селищ та сіл і у зв’язку із зміною кадрового складу, члени виконавчого комітету затвердили мережу гуртків Баранівського міського будинку дитячої творчості на 2022-23 навчальний рік.

Відтепер на базі селищних та сільських закладів освіти Баранівської громади працюватиме 14 груп гуртків різних напрямів вищезазначеного закладу позашкільної освіти.

Було внесено зміни у рішення виконавчого комітету №102 від 31.08.2022 року. Відповідно до цих змін пільгу щодо батьківської плати за харчування дітей у закладах освіти надаватимуть шляхом зменшення на 100% її розміру для:
- дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;
- дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах (групах);
- дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;
- дітей із сімей військовослужбовців, на час перебування їх в зоні бойових дій, що мають довідку про безпосередню участь у бойових діях або забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії.
- дітей із сімей військовослужбовців, що мають посвідчення учасника бойових дій та інваліда війни.
-  дітей із сімей військовослужбовців, загиблих в зоні АТО,ООС.
- дітям з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітям, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

Члени виконавчого комітету серед іншого присвоїли поштові адреси об’єктам нерухомого майна, надали дозвіл на встановлення тимчасових споруд, припинили дію договору про патронат над дітьми, призначили помічника дієздатній фізичній особі, затвердили висновок органу опіки та піклування щодо доцільності позбавлення батьківських прав. Також вирішили надати одноразову грошову допомогу на поховання тих громадян, які на день смерті ніде не працювали й не отримували пенсійних та інших соціальних виплат і виплатити одноразову грошову допомогу на лікування та на покращення матеріально-побутових умов мешканцям громади у загальній сумі 27 тис.грн.

 

  • mDSC_0549
  • mDSC_0555
  • mDSC_0559
  • mDSC_0563
  • mDSC_0564
  • mDSC_0568
Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com