ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

    Урядом прийнято рішення про продовження до 30 листопада поточного року термін реєстрації у державному аграрному реєстрі (далі ДАР) на отримання державної допомоги, збільшивши при цьому (100млн гривень)загальний обсяг підтримки фермерів та інших виробників сільськогосподарської продукції.
    Постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2022р. №918 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції» (далі Постанова).
    Відповідно до затвердженого Постановою «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції» (далі Порядок), отримувачами бюджетних коштів є фермерські господарства та інші виробники сільськогосподарської продукції (далі-отримувачі).
    Лише зареєстровані в ДАР виробники аграрного сектору зможуть у режимі реального часу отримати доступ до інформації про наявні програми державної підтримки та подати заявку на них онлайн.
    Зареєструватися в ДАР можуть виробники агропродукції незалежно від розміру, організаційно-правової форми чи напрямів діяльності, для цього потрібен лише електронний підпис.  
    Кошти, що надаються в рамках Постанови на підтримку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу, використовуються за напрямами:
бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі 3100гривень на 1 гектар, але не більше 372 000 гривень для одного отримувача;
спеціальна бюджетна дотація за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності до законодавства станом на дату подання зхаявки, у розмірі 5300гривень на одну корову, але не більше 530 000 гривень для одного отримувача.
     Отримувач може скористатися одноразово одним із визначених напрямів.
     Розподіл підтримки відбуватиметься лише онлайн через ДАР.

Важливо!
    Можливість подання заявок відновиться після того, як наберуть чинності зміни до названої вище Постанови і у ДАР буде відновлено реєстрацію.


Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com