ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Для співробітників, які мають дітей, чинним законодавством передбачені різні пільги і гарантії. Однією з таких гарантій є надання соціальної додаткової відпустки на дітей. Детальніше про умови і порядок надання такої відпустки, в межах проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Баранівського бюро правової допомоги.

Хто має право на соціальну відпустку?
-    жінка, яка має двох або більше дітей віком до 15 років;
-    жінка, яка має дитину-інваліда;
-    жінка, яка усиновила дитину;
-    одинока мати;
-    мати інваліда з дитинства підгрупи А I групи;
-    батько дитини, яку він виховує без матері (у тому числі й у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі);
-    батько інваліда з дитинства підгрупи А I групи, якого він виховує без матері (у тому числі й у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі);
-    особа, яка взяла дитину під опіку;
-    особа, яка взяла під опіку інваліда з дитинства підгрупи А I групи;
-    один з прийомних батьків.

Яка тривалість?
Щорічно надається додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів. У разі наявності декількох підстав для надання цієї відпустки, загальна тривалість останньої може бути сумовано збільшена, але не може перевищувати 17 календарних днів. Зазначена відпустка є соціальною і надається в будь-який час календарного року.

Якщо у Вас виникла необхідність у правовій допомозі, за юридичною консультацією Ви можете звернутись до місцевих центрів та бюро правової допомоги. Їх адреси та контакти ви можете знайти на сайті http://zhytomyr.legalaid.gov.ua/ua/ у розділі «Місцеві центри».

Адреса Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: м. Новоград-Волиснький, вул. Івана Франка 31а, тел.: (041-41)2-15-82.

Адреса Баранівського бюро правової допомоги: м. Баранівка, вул. Першотравенська, 17, тел.: (04144) 4-34-52.

Більше інформації про проект “”Я МАЮ ПРАВО!” - на сайті pravo.minjust.gov.ua та за номером 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр надання безоплатної правової допомоги).

За інформацією Баранівського бюро правової допомоги


Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com