ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

  
    Останнім часом через офіційний веб-сайт ДМС України за допомогою сервісу «Приймальня електронних звернень громадян» збільшилась кількість звернень громадян щодо отримання відповідних адміністративних послуг, які надаються у територіальних підрозділах Державної міграційної служби України і зокрема, нашої області.
У зв’язку з цим  з метою зручності для громадян отримання відповідних адмінпослуг створено сервіс «Електронна черга».
З цією метою інформуємо, що Порядок реєстрації фізичних осіб в електронній черзі для отримання адмінпослуг, які надаються ДМС України затверджений наказом МВС України від 05.09.2018 № 732 (далі - Порядок).
    Відповідно до пункту 1 Розділу ІІ Порядку для отримання послуг в органах ДМС фізичні особи можуть реєструватись в електронній черзі з використанням сервісу «Електронна черга» на офіційному веб-сайті ДМС України.  
    Таким чином, запис до електоронної черги онлайн здійснюється на офіційому веб-сайті Державної міграційної служби України за посиланням
https://dmsu.gov.ua/services/online.html.
    Відповідно до абзацу 6 пункту 19 Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина для виїзду за кордон, затвердженого Постановою КМУ від 07.05.2014 № 152, документи для оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта для виїзду за кордон подається особою до територіального органу ДМС за місцем звернення.
    Отже, дуже зручно громадянам зареєструватись в електронній черзі із використанням сервісу «Електронна черга» та гарантовано отримати адміністративну послугу в місцевому органі Державної міграційної служби у визначений час.
    Відповідна інформація щодо використання сервісу «Електронна черга» розміщена також на стенді територіального підрозділу ДМС.
    Нагадуємо, що для отримання послуги у визначений час необхідно мати при собі всі документи, включаючи квитанції про оплату встановлених законодавством платежів.


Баранівський РС УДМС України в Житомирській області


Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com