ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

Повідомляємо про те, що до департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської облдержадміністрації звернулося ТОВ «Юридична фірма «Мартинів» із соціальною ініціативою – «Година безкоштовного консультування для аграрія».

Агропідприємства мають змогу поставити питання по податках, землі та бухгалтерії та безкоштовно отримати відповідь від наших юристів та податкових консультантів.
Поставити питання та зареєструватися можна за єдиним посиланням https://forms.gle/FCHtdEVm9qT4prre7

Відповіді – в режимі онлайн лекції.

Найближча третя сесія відбудеться в понеділок 25 травня о 14-00. Усі учасники отримають відеозапис лекції та презентаційні матеріали.

Також ми публікуємо у вільному доступі консультації та огляди законів на наших онлайн ресурсах:
 Телеграм канал: https://t.me/agrotax
 Вайбер:https://invite.viber.com/…

Ініціативу започаткувала керуючий партнер Андріана Мартинів, яка має 10 років юридичного досвіду, спеціалізується на правовій підтримці агропідприємств, працювала для FAO, організації ООН як експерт по проєкту фінансові інструменти для українських агро кооперативів.

З метою подальшої співпраці та взаємодії, звертатися за контактним телефоном: 067-234-80-97 або на адресу електронної пошти – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Наталія АРЕНДАРЧУК, в.о. директора департаменту

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com