ukhybezh-CNzh-TWnleneoetkadeitlvltnopl

1.   Мігей Олександр Юрійович – Баранівський міський голова,
2.   Приймак Ірина Володимирівна – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради,
3.   Нечипорук Дмитро Васильович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради,
4.   Заремба Володимир Григорович - секретар Баранівської ради,
5.   Кравчук Тетяна Василівна – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету,
6.   Ільчук Любов Володимирівна – в.о.старости Полянківського старостинського округу,
7.   Закусило Надія Іванівна – в.о.старости Берестівського старостинського округу,
8.   Дейнека Володимир Петрович – в.о. старости Рогачівського старостинського округу,
9.   Козир Микола Васильович – в.о.старости Вірлянського старостинського округу,
10. Мисько Олександр Васильович – в.о. старости Суємецького старостинського округу,
11. Левчук  Микола Михайлович –  в.о.старости Жарівського старостинського округу,
12. Степанюк Григорій Павлович – в.о. старости Зеремлянського старостинського округу.
13. Грановський Олег Миколайович – в.о.старости Йосипівського старостинського округу,
14. Муравський Володимир Євгенович – в.о.старости Кашперівського старостинського округу,
15. Вітюк Володимир Васильович – в.о.старости Марківського старостинського округу,
16. Гайдайчук Микола Васильович – в.о.старости Смолдирівського старостинського округу,
17. Піщанецька Лариса Олександрівна – в.о.старости Першотравенського старостинського округу,
18. Лавренчук Анатолій Миколайович – в.о. старости  Ялишівського старостинського округу,
19. Стретович Олена Олександрівна – директор ТОВ «Органік Мілк»,
20. Остудімов Анатолій Олександрович – директор ДП «Баранівське ЛМГ»,
21. Цимбалюк Іван Іванович – голова ради ветеранів,
22. Гончарук Людмила Степанівна – вчитель Баранівського ліцею №1,
23. Осіпчук Віктор Васильович – лікар КНП «Баранівська КРЛ»,
24. Мищик Олександр Миколайович – представник Спілки воїнів АТО «Поліський гарт»
25. Денисюк Олександр Федорович – керівник проєктів та програм у сфері матеріального (нематеріального) виробництва ТОВ «Церсаніт-Інвест»,
26. Гнилориба Вадим Анатолійович – заступник директора ТОВ «ЕКО-НОВА»,
27. Дем’яненко Іван Вікторович – приватний підприємець,
28. Козир Юрій Григорович – начальник  Баранівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області,
29. Загулов Володимир Юрійович – приватний підприємець (кандидатура від Житомирської регіональної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»),
30. Радчук Олександр Володимирович – директор Рогачівської гімназії (кандидатура від ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»),
31. Лисюк Руслан Михайлович – приватний підприємець (кандидатура від Житомирської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»),
32. Загорська Оксана Сергіївна – керівник проєкту «Молодіжний кластер органічного бізнесу» Баранівської ОТГ (кандидатура від Житомирської обласної партійної організації політичної партії «НАШ КРАЙ»),
33. Конопатський Сергій Віталійович – член правління громадської організації ветеранів АТО ООЗ «Поліський гарт» (кандидатура від Баранівської районної організації Політичної партії «Республіканська платформа»),
34. Войтко Олександр Васильович – заступник директора ТОВ «Декор Україна» (кандидатура в від Житомирської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»),
35. Зубар Павло Анатолійович – тимчасово не працює (кандидатура від Житомирської обласної організації Політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка»),
36. Заремба Наталія Миколаївна – тимчасово не працює (кандидатура від Житомирської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»).

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com